Доставка воды Оболонь

ТАЛА ПИТНА, — це структурована мінералізована вода, яка пройшла 11-й етап обробки, а саме отримала відновлення мол структури до природного стану через фізичне перетворення Австрійським пристроєм GRANDER (www.gander.com).

  • Завдяки впровадженню та міжнародної сертифікації винаходу австрійських інженерів, ми отримали унікальний магнітний перетворювач, який здійснює пожвавлення мінералізованої води, — а саме відновлення її природної структури.
  • Використовуючи властивості магнітного поля землі, і властивості пам’яті води, унікальний перетворювач GRANDER повертає воді її натуральну структуру, якою вона володіє в живій природі.
  • Вода стає не просто рідиною, яку ми звикли пити, але і елементом здорового способу життя, тому що вона вирівнює нормальний водний баланс організму, покращує обмін речовин і тонус. Така відновлена структуруванням мінералізована питна вода, — це аналог Талої води від глазурованих льодів, що наповнюють гірські джерела.

  • ЗАМОВИТИ ЗА ₴ 149

ТАЛА ПИТНА, це структурована вода, яка має чудові природні якості, щодо укріплення імунної системи людини, приємні смакові якості і корисна для будь-яких цілей, всім, хто піклується про здоровий спосіб життя. Особливо корисна для малюків (від 1 року) та для тих, хто займається спортом і активним дозвіллям.